Witajcie na odświeżonej stronie głównej serwisu AntyGaming! Nosiłem się z zamiarem odświeżenia już bardzo długo, no i w końcu ten moment nastąpił.

Nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze w ogóle pamięta pierwotny wygląd serwisu. Od tamtego czasu zmieniło się bardzo wiele. Poprzez blogowanie, przeszliśmy na strimy, a później na YouTube. Ciężko uwierzyć ale marka AntyGaming, o ile tak to można nazwać, istnieje już w sieci 5 lat i zaczyna 6 :D. Przez ten czas udało nam się nie odnieść żadnych spektakularnych sukcesów, ale z pewnością było wiele dobrej zabawy. Wiecie, że jak zaczynaliśmy robić AntyGaming to…

… nie było jeszcze PS4 i Xbox One,
… nie było z nami Andrzeja,
… Vulpi nadał miał swoje forum o pokemonach,
… twitch miał dopiero rok,
… filmy w HD i Full HD dopiero nieśmiało wchodziły na YouTube,
… na turniejach nadal grano w CS 1.6,

trochę się pozmieniało co? No ale idziemy z duchem czasu, to też praktycznie cała nasza działalność kręci się na YouTube i social mediach. Jest oczywiście sporadycznie przerywana przez nieśmiertelną formę tekstową, ale nie czarujmy się, nikt już dzisiaj nic nie czyta. A na pewno nie wynurzeń czterech pajaców z Internetu :D. Stąd też strona główna od teraz jest wizytówką naszej działaności na której możecie pooglądać bieżący livestream czy podejrzeć ostatnie publikacje na YouTube i w social mediach. Z rzadka oczywiście będą pojawiały się także teksty.

Może i jesteśmy mali, ale przetrwaliśmy dłużej niż sporo jutuberów i innych portali ;). Rejestrując domenę antygaming.com nigdy nie sądziłem, że będę latał z kamerą po konwentach i siedział 24h grając w Pokemony. Jedyne co się nie zmieniło to Vulpi, który jest od początku. No i ja.

Comments

comments

-->