O nas

AntyGaming to doświadczona ekipa twórców internetowych materiałów poświęconych elektronicznej rozrywce i tematom pokrewnym. Od 10 lat działamy w sieci na różnych płaszczyznach tworząc użytkownikom przestrzeń do dzielenia się pasją, a także rozwijając autorskie dziennikarskie projekty dające radość, rozrywkę ale nadal starające się przekazać cenne informacje.

AntyGaming zaczynał w 2012 jako zwykły blog, na którym autorzy uzewnętrzniali swoje przemyślenia dotyczące gier komputerowych. Z czasem zaczęliśmy działać także w sferze wideo i od 2015 regularnie publikujemy materiały w ramach naszego kanału YouTube, a także prowadzimy audycje na żywo.

Listva

Listva

Kamerzysta, montażysta, jutuber, streamer, admin

Od 10 lat działa w sieci tworząc materiały o grach. Założył pierwszy polski serwis poświęcony Nintendo Wii – „WiiStudio”. Później przez wiele lat związany ze sceną Nintendo DS, współtwórca serwisu „DeeSowiec.INFO”. Związany od dawna z polską sceną fanów Pokemon, swojego czasu administrator największego polskiego forum „Pokemon Polska”, współtworzył także materiały na „Forum Revival”.

Gopix (Vulpi)

Gopix (Vulpi)

PRowiec, jutuber, redaktor, strimer

Założyciel jednego z największych forów poświęconych mandze i anime „Forum Revival”, w ramach którego działał m.in podkast, serwer Minecraft, a także PBF w świecie Pokemon. Obecnie administrator największego działającego nadal serwisu o pokemonach – „Pokemon Valhalla” oraz aktywny działacz na rzecz rozwoju społeczności fanów Nintendo w Polsce. Współpracował z wieloma ważnymi osobami w branży gier elektronicznych biorąc udział w różnych projektach.

Trepyzator (Andrzej z Antygamingu)

Trepyzator (Andrzej z Antygamingu)

jutuber, strimer, obsługa prawna, andrzej

Od zawsze hardkorowy gracz wyciągający z każdego tytułu 120%. Fan nowych technologii, szybkich kart graficznych i Pokemonów. Zaangażowany od zawszę w kulturę konwentową. Niekończące się źródło informacji nt. popkultury, w szczególności komiksów. Obecnie główny prezenter na kanale YouTube, a także streamer.

Cyprian

Cyprian

streamer, redaktor, spec. od hec

Najnowszy nabytek w ekipie. Zabłysnął brawurowym poprowadzeniem streamu „Pokemon na raz” w poznańskim PadClubie. Obecnie streamuje na naszym kanale gdzie można usłyszeć jego nieśmieszne żarty. W grach lubi wykazać się zręcznością i szarymi komórkami. Współpracuje z serwisem my3DS.pl. Fan Nintendo, emerytowany trener Pokemon. Entuzjasta muzyki filmowej oraz growej. Lubi dobre, mocne, psychologiczne kino oraz książki fantasy i sci-fi. Ponadto nagrywa unboxingi na YouTube, podcasty, a od czasu do czasu pobawi się w cosplayera.

Współpraca

W ramach działaności w AntyGaming poznaliśmy masę świetnych osób, odwiedziliśmy wiele wspaniałych imprez, na których nie rzadko prowadziliśmy kampanie współpracując z różnymi firmami m.in.:

  • W ramach Poznań Game Arena 2015 i Warsaw Games Week 2015 prowadziliśmy serię wydarzeń na scenie stoiska Nintendo organizowanego przez Conquest Ent.
  • Podczas Niuconu 2015 odbywającego się we Wrocławiu organizowaliśmy kampanię promocyjną marki Nintendo na terenie imprezy.
  • Wraz z poznańskim pubem PadClub zorganizowaliśmy edycję livestreamu „Pokemon na Raz” który tym razem nie odbywał się wyłącznie na monitorach oglądających nas osób, a także na żywo na terenie klubu.
  • W ramach współpracy z firmą Techland w 2013 roku braliśmy udział w promocji gry Symulator Pociągu 2013.
  • Wraz z firmą ART organizowaliśmy w ramach naszych livestreamów promocję ich sprzętu dla graczy.
  • Wraz z firmą Kinguin oraz Conquest Ent. zorganizowaliśmy edycję livestreamu „Pokemon na Raz” podczas której promowaliśmy grę Mirror’s Edge Catalyst oraz najnowsze produkty z serii Amiibo od Nintendo.

Ponadto regularnie odwiedzamy duże imprezy branżowe jak Intel Extreme Masters, Poznań Game Arena, Warsaw Games Week, Hall of Games, CDA Expo czy ESPORT NOW. Materiały z tego typu wydarzeń regularnie napędzają nasz kanał youtube.

Prócz dużych wydarzeń gamingowych odwiedzamy także konwenty miłośników fantastyki, zarówno te największe jak Pyrkon czy Polcon, ale także mniejsze jak Niucon czy Japanicon. To właśnie w takich miejscach można spotkać najbardziej oddanych fanów różnorakich produktów popkulturowych, w tym w dużej mierze także gier komputerowych. Ponadto atmosfera takich miejsc jest nie do zastąpienia.

Przykładowe materiały wideo

Film z pokazu przedpremierowego konsoli Nintendo 2DSX zorganizowanego przez Conquest Ent.

Relacja wideo z poznańskiego konwentu mangi i anime Japanicon 2016. 

Jeden z odcinków publicystycznej serii AntyGaming Talk Show.

Film z pokazu przedpremierowego konsoli Nintendo Switch zorganizowanego w Pradze przez Conquest Ent.

Relacja wideo z pierwszej edycji turnieju ESPORT NOW 2016 we Wrocławiu.

Jeden z odcinków luźnej serii pogadanek Granża na dziś traktującej o bieżących wydarzeniach z branży gier komputerowych.

Test i prezentacja sprzętu od firmy Mirascreen do streamowania obrazu ze smartfona na telewizor.

Relacja wideo z Comics Wars 2016 czyli wydarzenia promującego komiksy.

Zapis z jednego z 24h streamów z serii Pokemon na Raz.

Telewizja 2x2

Od września 2016 współpracujemy z Telewizją 2x2 czyli polskim kanałem telewizyjnym emitującym anime, a wieczorami blok poświęcony elektronicznej rozrywce, którego jesteśmy autorami. Dotychczas w ramach bloku widzowie mają okazję zapoznać się z naszą twórczością filmową publikowaną także na YouTube. W przyszłości jednak planujemy stworzyć tam autorski profesjonalny kącik dla wszystkich fanów gier i technologii.

Kontakt w sprawie materiałów telewizyjnych – antygaming (at) 2x2tv.pl

Kontakt

Kontakt z redakcją:

redakcja (at) antygaming.com
listva (at) antygaming.com
trepyzator (at) antygaming.com
cyprian (at) antygaming.com

Kontakt w sprawie współpracy:

media (at) antygaming.com

Informujemy, że członkowie redakcji AntyGaming kontaktują się używając wyłącznie adresów pochodzących z domen *.antygaming.com, *.2x2tv.pl lub *.xipog.pisz.pl lub poprzez odpowiednie konta z serwisów społecznościowych wymienionych w ramach tego portalu. Wszelkie wiadomości z innych adresów nie są naszego autorstwa i nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść i za wszelkie kroki podjęte w związku z nimi. Prosimy w miarę możliwości o raportowanie nam wszelkich prób podszycia się pod członków redakcji.

Przyjaciele