Zaznacz stronę

AntyGaming to doświadczona ekipa twórców internetowych materiałów poświęconych elektronicznej rozrywce i tematom pokrewnym. Od 12 lat działamy w sieci na różnych płaszczyznach tworząc użytkownikom przestrzeń do dzielenia się pasją, a także rozwijając autorskie dziennikarskie projekty dające radość, rozrywkę ale nadal starające się przekazać cenne informacje.

AntyGaming zaczynał w 2012 jako zwykły blog, na którym autorzy uzewnętrzniali swoje przemyślenia dotyczące gier komputerowych. Z czasem zaczęliśmy działać także w sferze audio i wideo, a od 2018 regularnie publikujemy podkasty w ramach naszego serwisu oraz kanały YouTube.

Współpraca

W ramach działaności w AntyGaming poznaliśmy masę świetnych osób, odwiedziliśmy wiele wspaniałych imprez, na których nie rzadko prowadziliśmy kampanie współpracując z różnymi firmami m.in.:

  • W ramach Poznań Game Arena 2015 i Warsaw Games Week 2015 prowadziliśmy serię wydarzeń na scenie stoiska Nintendo organizowanego przez Conquest Ent.
  • Podczas Niuconu 2015 odbywającego się we Wrocławiu organizowaliśmy kampanię promocyjną marki Nintendo na terenie imprezy.
  • Wraz z poznańskim pubem PadClub zorganizowaliśmy edycję livestreamu „Pokemon na Raz” który tym razem nie odbywał się wyłącznie na monitorach oglądających nas osób, a także na żywo na terenie klubu.
  • W ramach współpracy z firmą Techland w 2013 roku braliśmy udział w promocji gry Symulator Pociągu 2013.
  • Wraz z firmą ART organizowaliśmy w ramach naszych livestreamów promocję ich sprzętu dla graczy.
  • Wraz z firmą Kinguin oraz Conquest Ent. zorganizowaliśmy edycję livestreamu „Pokemon na Raz” podczas której promowaliśmy grę Mirror’s Edge Catalyst oraz najnowsze produkty z serii Amiibo od Nintendo.

Ponadto regularnie odwiedzamy duże imprezy branżowe jak Intel Extreme Masters, Poznań Game Arena, Warsaw Games Week, Hall of Games, CDA Expo czy ESPORT NOW. Materiały z tego typu wydarzeń regularnie napędzają nasz kanał youtube.

Prócz dużych wydarzeń gamingowych odwiedzamy także konwenty miłośników fantastyki, zarówno te największe jak Pyrkon czy Polcon, ale także mniejsze jak Niucon czy Japanicon. To właśnie w takich miejscach można spotkać najbardziej oddanych fanów różnorakich produktów popkulturowych, w tym w dużej mierze także gier komputerowych. Ponadto atmosfera takich miejsc jest nie do zastąpienia.

Podkast

Subscribe to
AntyGaming Talk Show

Or subscribe with your favorite app by using the address below

Skontaktuj się z nami

7 + 4 =

Korzystanie z formularza korespondencji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień Umowy o powierzeniu danych osobowych.

Informujemy, że członkowie AntyGaming kontaktują się używając wyłącznie adresów pochodzących z domen *.antygaming.com lub poprzez odpowiednie konta z serwisów społecznościowych wymienionych w ramach tego portalu. Wszelkie wiadomości z innych adresów nie są naszego autorstwa i nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść i za wszelkie kroki podjęte w związku z nimi. Prosimy w miarę możliwości o raportowanie nam wszelkich prób podszycia się pod członków redakcji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontakt biznes:

redakcja @ antygaming.com
media @ antygaming.com

Kontakt z członkami ekipy:

listva (at) antygaming.com
trepyzator (at) antygaming.com
cyprian (at) antygaming.com

ADRES WYSYŁKOWY:

AntyGaming
Skr. pocztowa 35
ul. Piaski 11
62-020 Swarzędz